operator maszyn -> 3500-5000 zł brutto

Szczegóły ogłoszenia

Rodzaj pracy
  • Praca fizyczna
Rodzaj umowy
  • Umowa o pracę
Wymiar pracy
  • Pełny etat
Orientacyjne godziny pracy
  • Praca zmianowa
Chcesz pracować w nowoczesnej fabryce? Pragniesz poznać amerykańskie standardy pracy? Mamy dla Ciebie doskonałą ofertę u naszego renomowanego Klienta z siedzibą w Wapienicy!
oferujemy
  • umowę o pracę tymczasową (opłacane wszystkie składki oraz naliczany urlop) z możliwością zatrudnienia u Klienta po okresie 6 miesięcy
  • atrakcyjne wynagrodzenie ( od 3500 zł brutto do 5000 zł brutto)
  • transport pracowniczy
  • parking zakładowy
  • możliwość przystąpienia do programu bonusowego Randstad Plus (opieka medyczna, karta sportowa, zniżki na zakupy, tańsze bilety do kina)

zadania
  • obsługa maszyn (maszyny montażowe, kontrolne i szlifierki)
  • kontrola jakości

oczekujemy
  • doświadczenie w obsłudze maszyn produkcyjnych (minimum 3 miesiące)
  • dyspozycyjność do pracy w systemie 4-brygadowym
  • motywacja do pracy

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

Skontaktuj się z ogłoszeniodawcą

Telefon: 605... ...Pokaż numer

Dopuszczalne typy plików: jpg, jpeg, png, doc, pdf, gif, zip, rar, tar, html, swf, txt, xls, docx, xlsx, odt
Maksymalny rozmiar pliku to 2 MB
Poleć ogłoszenie znajomym:

bezpieczeństwoZasady bezpieczeństwa podczas transakcji

  • Spotkaj się osobiście z drugą stroną transakcji
  • Sprawdź przedmiot przed dokonaniem zapłaty. Nie wysyłaj płatnych sms-ów
  • Nie płać z góry. Płać osobiście. Nie udostępniaj swoich danych osobowych lub bankowych
Do góry