Pracownik produkcji - Pruszków - z dowozem

Szczegóły ogłoszenia

Rodzaj pracy
  • Praca fizyczna
Rodzaj umowy
  • Umowa o pracę
Wymiar pracy
  • Pełny etat
Orientacyjne godziny pracy
  • Praca zmianowa
Orientacyjne wynagrodzenie podstawy brutto
  • 3000PLN-4000PLN
Dodatkowe informacje
  • Z dojazdem pracowniczym
Dodatki do pracy
  • Pakiety medyczne i ubezpieczeniowe
  • Karnety sportowo-rekreacyjne
Jesteś osobą spostrzegawczą i dokładną? Lubisz pracę na produkcji i jesteś gotowy do pracy w systemie zmianowym? Jeśli tak, to świetnie się składa! Właśnie dogoniła Cię idealna oferta ! Dołącz do zespołu, który codziennie dostarcza produkty najlepszej jakości!
Miejsce pracy: Pruszków

oferujemy
  • pracę w systemie 3 zmianowym od poniedziałku do piątku,
  • umowę o pracę tymczasową ( z pełnym odprowadzeniem składek ZUS, NFZ),
  • płatny urlop,
  • wynagrodzenie podstawowe ok. 3200 brutto + premia + dodatki do 4300 zł brutto,
  • premie w wysokości od 50 do 300 zł brutto miesięcznie,
  • dodatek za pracę w godzinach nocnych,
  • szeroką ofertę benefitów (kart OK system, multisport, pakiety medicover),
  • zorganizowany transport dla pracowników ze Skierniewic, Żyrardowa, Grodziska Mazowieckiego, Wyszogrodu,
zadania
  • produkcja i montaż podzespołów,
  • obsługa maszyn produkcyjnych,
  • bieżąca kontrola jakości,
  • utrzymywanie porządku na stanowisku pracy,
oczekujemy
  • motywacji do pracy,
  • zaangażowania w wykonywane obowiązki,
  • dyspozycyjności do pracy zmianowej,
Aplikuj: https://randstadpl.traffit.com/public/form/a/dlk5eEltUT0=

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

Skontaktuj się z ogłoszeniodawcą

Telefon: 697... ...Pokaż numer

Dopuszczalne typy plików: jpg, jpeg, png, doc, pdf, gif, zip, rar, tar, html, swf, txt, xls, docx, xlsx, odt
Maksymalny rozmiar pliku to 2 MB
Poleć ogłoszenie znajomym:

bezpieczeństwoZasady bezpieczeństwa podczas transakcji

  • Spotkaj się osobiście z drugą stroną transakcji
  • Sprawdź przedmiot przed dokonaniem zapłaty. Nie wysyłaj płatnych sms-ów
  • Nie płać z góry. Płać osobiście. Nie udostępniaj swoich danych osobowych lub bankowych
Do góry