Specjalista ds. marketingu w branży hotelowej

To ogłoszenie jest nieaktualne.
Zobacz podobne ogłoszenia w kategorii Sprzedaż i organizacja Warszawa

Szczegóły ogłoszenia

Rodzaj pracy
  • Praca umysłowa
Rodzaj umowy
  • Umowa o pracę
Wymiar pracy
  • Pełny etat
Orientacyjne godziny pracy
  • I zmiana 4:00-16:00
Orientacyjne wynagrodzenie podstawy brutto
  • 4000PLN-5000PLN
Dodatkowe informacje
  • Z zakwaterowaniem
Dodatki do pracy
  • Samochód firmowy
  • Telefon
  • Komputer
  • Inne narzędzia pracy
SPECJALISTA DS.MARKETINGU OBIEKTU HOTELOWEGO
OPIS STANOWISKA:
- opracowywanie strategii i kampanii promocji obiektu hotelowego,
- aktywne prowadzenie działań marketingowych,
- budowanie i dbanie o pozytywny wizerunek obiektu,
- wprowadzanie własnych rozwiązań marketingowych,
- prowadzenie profili społecznościowych obiektu,
- poszukiwanie efektywnych kanałów komunikacji promowania usług,
- przygotowywanie treści na stronę internetową,
- tworzenie pakietów i monitorowanie sprzedaży,
- prowadzenie polityki cenowej oraz funkcjonowanie portali rezerwacyjnych typu Booking, Travelist, HRS,

Poszukujemy Kandydatów, którzy posiadają:
- Wykształcenie wyższe lub w trakcie studiów,
- Doświadczenie w branży hotelarskiej – mile widziane,
- Znajomość języka angielskiego bądź niemieckiego – mile widziane,
- Zdolność kreatywnego myślenia, samodzielność w podejmowaniu decyzji,
- Doświadczenie w realizacji kampanii marketingowych – mile widziane,
- Łatwość nawiązywania kontaktów,
- Bardzo wysoką kulturę osobistą,
- Otwartość na nowe wyzwania,

Co możemy zaoferować?
- Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie,
- Atrakcyjne i stabilne warunki zatrudnienia,
- Możliwość rozwoju zawodowego,
- Elastyczne godziny pracy,
- Zakwaterowanie i wyżywienie

Osoby zainteresowane prosimy o aplikacje (CV+list motywacyjny w formie krótkiej prezentacji video)

Poleć ogłoszenie znajomym:

bezpieczeństwoZasady bezpieczeństwa Portal oprace.pl udostępnia informacje o ofertach pracy pracodawców i pracowników, zarówno firm jak i osób prywatnych

  • Najlepiej spotkaj się osobiście z drugą stroną, umów się na rozmowę kwalifikacyjną lub w celu dopracyzowania zlecenia
  • Sprawdź pracodawcę/pracownika firmę np. w Internecie
  • Nie płać z góry. Nie udostępniaj swoich danych osobowych lub bankowych i innych wrażliwych danych. Staraj się o pracę bezpiecznie!
Do góry