Pracownik fizyczny BEZ DOŚWIADCZENIA OD ZARAZ | Umowa o pracę |

2024-04-24
4242 - 5546 / miesiąc

Opis Stanowiska

Pracownik fizyczny BEZ DOŚWIADCZENIA OD ZARAZ | Umowa o pracę | ŁÓDŹ

Dla naszego klienta – producenta kostki brukowej i innych betonowych elementów poszukujemy pracowników fizycznych (produkcja).

Lokalizacja: ŁÓDŹ

<Doświadczenie nie jest wymagane – wszystkiego cię nauczymy>

Oferujemy:

  • pracę od poniedziałku do piątku na 3 zmiany (6-14, 14-22, 22-6) Możliwość pracy dodatkowej w weekendy dla chętnych
  • podstawowa pensja 28,00 – 32,00 zł brutto + bonusy + dodatki za jakość pracy + dodatkowo płatne nadgodziny
  • na start umowa o pracę tymczasową, a mianowicie: płatne urlopy, L4, w pełni płatny ZUS, pełne ubezpieczenie, po pewnym czasie możliwość przejścia do pracy bezpośrednio u pracodawcy
  • możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji – chętnie przyjmiemy tych, którzy chcą nauczyć się zawodu operatora maszyn

Obowiązki:

  • kontrola jakości produkowanych produktów
  • praca fizyczna

Wymagania:

  • motywacja i chęć do pracy

Jeśli jesteś zainteresowany, wyślij SMS o treści „praca” na numer 790861777 – Viber, telegram lub po prostu zadzwoń 🙂

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 26915