Pracownik Firmy Sprzątającej Obiekty Przemysłowe i Biurowe

2024-06-05
3500 - 5000/ tydzień

Opis Stanowiska

Far Serwis poszukuje wykwalifikowanych pracowników do sprzątania obiektów przemysłowych i biurowych na terenie całej Polski.

Pracownik Firmy Sprzątającej

Zakres obowiązków:

Codzienne sprzątanie powierzchni biurowych i przemysłowych
Utrzymywanie porządku w wyznaczonych strefach
Mycie podłóg, okien, mebli oraz innych powierzchni
Opróżnianie koszy na śmieci i segregacja odpadów
Dbanie o zaopatrzenie w środki czystości
Przestrzeganie standardów czystości i higieny

Wymagania:

Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku mile widziane
Znajomość środków czystości i technik sprzątania
Dokładność i sumienność
Umiejętność pracy w zespole
Dyspozycyjność i elastyczność
Przestrzeganie przepisów BHP

Oferujemy:

Stabilne zatrudnienie w renomowanej firmie
Atrakcyjne wynagrodzenie
Możliwość rozwoju zawodowego
Przeszkolenie i wsparcie w pierwszych dniach pracy
Przyjazne środowisko pracy