Kierownik Budowy Warszawa

2024-05-30
6500 - 9500 / miesiąc

Opis Stanowiska

Firma ODH poszukuje wykwalifikowanych pracowników budowlanych na terenie całej Polski.

Obecnie prowadzimy rekrutację na stanowisko: Kierownik Budowy

Zakres obowiązków:

Zarządzanie i koordynacja prac budowlanych na placu budowy
Nadzór nad realizacją harmonogramu prac i jakości wykonania
Zarządzanie zespołem pracowników budowlanych
Kontrola kosztów i budżetu projektu
Współpraca z inwestorami, podwykonawcami i dostawcami
Przestrzeganie przepisów BHP i nadzór nad ich stosowaniem

Wymagania:

Doświadczenie na stanowisku Kierownika Budowy minimum 5 lat
Uprawnienia budowlane
Znajomość przepisów prawa budowlanego
Umiejętność zarządzania zespołem i planowania prac
Bardzo dobra organizacja pracy i samodzielność
Komunikatywność i umiejętność rozwiązywania problemów

Oferujemy:

Stabilne zatrudnienie w renomowanej firmie
Atrakcyjne wynagrodzenie
Możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji
Zakwaterowanie na terenie budowy
Przyjazne środowisko pracy

Dołącz do naszego zespołu i rozwijaj swoją karierę w branży budowlanej!