Inwentaryzacje Warszawa – Nocki

Opis Stanowiska

RecruitmentABC poszukuje dokładnych i zorganizowanych Specjalistów ds. Inwentaryzacji, gotowych do pracy w dynamicznym środowisku hipermarketów. Jeżeli cenisz sobie dokładność i jesteś dobrze zorganizowany, to jest praca dla Ciebie!

Zadania:

Prowadzenie dokładnej inwentaryzacji towarów.
Skanowanie produktów i aktualizacja danych w systemie magazynowym.
Współpraca z zespołem magazynowym oraz działem sprzedaży w celu zapewnienia aktualności danych.
Raportowanie wyników inwentaryzacji kierownictwu.
Rozwiązywanie problemów związanych z rozbieżnościami w danych.

Wymagania:

Umiejętność obsługi skanerów i systemów magazynowych.
Dobra organizacja pracy i uwaga do detali.
Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku mile widziane.
Zdolność do pracy w zespole.
Elastyczność godzinowa (praca również w godzinach nocnych).

Oferujemy:

Elastyczne godziny pracy dostosowane do potrzeb pracownika.
Atrakcyjne wynagrodzenie i system premiowy.
Szkolenia wprowadzające i okresowe.
Praca w stabilnym i rozwijającym się środowisku.

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie swojego CV przez nasz profil na portalu pracy. Dołącz do nas i przyczyn się do sprawnego funkcjonowania hipermarketów!