Hotel Zatrudni recepcjonistę /-kę

Szczegóły ogłoszenia

Rodzaj pracy
  • Praca umysłowa
Rodzaj umowy
  • Umowa o pracę
Wymiar pracy
  • Pełny etat
Orientacyjne godziny pracy
  • I zmiana 4:00-16:00
  • II zmiana 12:00-24:00
  • Noc 20:00-8:00
Orientacyjne wynagrodzenie podstawy brutto
  • 3000PLN-4000PLN
Hotel  zatrudni osoby do pracy na stanowisku RECEPCJONISTA/RECEPCJONISTKA

ZAKRES OBOWIĄZKÓW
  • obsługa recepcji hotelowej: meldowanie i rozliczanie Gości,
  • oferowanie usług dodatkowych,
  • informowanie o warunkach pobytu,
  • dbanie o zadowolenie Gości,
  • reagowanie na życzenia i potrzeby Gości,
  • przyjmowanie i potwierdzanie rezerwacji
  • odbieranie telefonów oraz korespondencja mailowa z Gośćmi
  • praca w systemie zmianowym

OFERUJEMY
  • stabilne warunki zatrudnienia wynagrodzenie adekwatne do umiejętności i doświadczenia
  • pracę w zgranym zespole i miłą atmosferę
  • możliwość rozwoju osobistego
  • szkolenia branżowe podnoszące umiejętności zawodowe
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę (po okresie próbnym)

NASZE OCZEKIWANIA
  • profesjonalna obsługa Gości
  • wykształcenie min. średnie
  • wysoka kultura osobista
  • łatwość nawiązywania kontaktów interpersonalnych
  • dokładność i sumienność
  • dobra organizacja pracy własnej
  • znajomość języków obcych
  • umiejętność pracy w zespole
CV wraz ze zdjęciem prosimy o wysłanie na nasz adres mailowy przez portal ogłoszeniowy

Skontaktuj się z ogłoszeniodawcą

Dopuszczalne typy plików: jpg, jpeg, png, doc, pdf, gif, zip, rar, tar, html, swf, txt, xls, docx, xlsx, odt
Maksymalny rozmiar pliku to 2 MB
Poleć ogłoszenie znajomym:

bezpieczeństwoZasady bezpieczeństwa podczas transakcji

  • Spotkaj się osobiście z drugą stroną transakcji
  • Sprawdź przedmiot przed dokonaniem zapłaty. Nie wysyłaj płatnych sms-ów
  • Nie płać z góry. Płać osobiście. Nie udostępniaj swoich danych osobowych lub bankowych
Do góry