Szczegóły ogłoszenia

Rodzaj pracy
  • Praca fizyczna
Rodzaj umowy
  • Umowa zlecenie
Wymiar pracy
  • Pełny etat
Orientacyjne godziny pracy
  • I zmiana 4:00-16:00
  • II zmiana 12:00-24:00
Orientacyjne wynagrodzenie podstawy brutto
  • 3000PLN-4000PLN
Dodatki do pracy
  • Samochód firmowy
w chwili obecnej poszukuje osoby na stanowisko:
- KIEROWCA KAT. C
Opis stanowiska:
- praca od pn do pt
- praca dwuzmianowa (7:00-15:00 13:00-21:00)
- po okresie próbnym umowa o pracę
- wynagrodzenie podstawa + premia (łącznie netto ok. 3-4,5tys. zł)
- przygotowanie załadunku do transportu
- dowóz towaru do klienta
Wymagania:
- chęć podjęcia stałego zatrudnienia
- czynne prawo jazdy kat. C oraz kat.B
- doświadczenie w kierowaniu samochodem ciężarowym- warunek konieczny
- mile widziane doświadczenie w pracy na magazynie
- gotowość do podjęcia pracy od zaraz
- brak przeciwwskazań do pracy fizycznej

Skontaktuj się z ogłoszeniodawcą

Dopuszczalne typy plików: jpg, jpeg, png, doc, pdf, gif, zip, rar, tar, html, swf, txt, xls, docx, xlsx, odt
Maksymalny rozmiar pliku to 2 MB
Poleć ogłoszenie znajomym:

bezpieczeństwoZasady bezpieczeństwa podczas transakcji

  • Spotkaj się osobiście z drugą stroną transakcji
  • Sprawdź przedmiot przed dokonaniem zapłaty. Nie wysyłaj płatnych sms-ów
  • Nie płać z góry. Płać osobiście. Nie udostępniaj swoich danych osobowych lub bankowych
Do góry